США пригрозили ввести більш жорсткі санкції проти “Північного потоку-2”

США пригрозили ввести більш жорсткі санкції проти “Північного потоку-2”

Влада Сполучених Штатів Америки має намір запровадити додаткові санкції щодо російського газопроводу “Північний потік-2”, а також частини “Турецького потоку”. У Вашингтоні переконані, що проєкти РФ загрожують трансатлантичній безпеці.

Про це заявив державний секретар США Майкл Помпео у Держдепі США.

“Це чітке попередження компаніям: допомога і участь в проєктах Росії, які згубно впливають, неприпустимо. Забирайтеся зараз або ви йдете на ризик”, – звернувся він до компаній, які залучені в російських проєктах.

Блінкен заявив, що РФ потрібно примушувати до виконання зобов’язань
Вас зацікавить !

Блінкен заявив, що РФ потрібно примушувати до виконання...

Держсекретар США Ентоні Блінкен 4 травня заявив, щоб домогтися дотримання міжнародних зобов'язань, ...

Помпео також наголосив, що російські проєкти не комерційні, а політичні і націлені на посилення “зловмисного впливу Росії”.

Держсекретар США додав, що “Північний потік-2” і “Турецький потік” підривають транзит газу через Україну і загрожують трансатлантичній безпеці.

“Це головні інструменти Кремля для експлуатації та розширення залежності Європи від російських енергоносіїв. Інструменти, які підривають вплив України, перекриваючи транзит газу через цю важливу демократичну країну. Інструменти, які, зрештою, підривають трансатлантичну безпеку”, – сказав Помпео.

Так, зі слів Помпео, Держдепартамент скасує застереження, яке звільняє трубопровід від санкцій, передбачених законом CAATSA (закон “Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій”), ухваленому в 2017 році.

“Сьогодні Державний департамент оновив повноваження в межах закону CAATSA, додавши до нього проєкти “Північний потік – 2″ та частину”Турецького потоку”. Ця дія створює вірогідність введення санкцій США проти інвестицій та інших видів діяльності, пов’язаної з російськими трубопроводами. Наразі Державний департамент не запроваджує санкцій, однак, якщо ми вирішимо, що введення санкцій є доцільним ми без вагань зробимо це”, – пояснили у Вашингтоні.

Як зазначається, новий законопроєкт передбачає запровадження санкцій і проти компаній, які займаються укладанням труб, і проти тих, хто сприяє Росії юридично або надає страхові послуги.

Схожі матеріали

Держкомтелерадіо анулював понад 2,2 тис. дозволів на ввезення книг з РФ

Держкомтелерадіо анулював понад 2,2 тис. дозволів на ввезення книг...

У Держприкордонслужбі пояснили, чому не збили російський вертоліт, який порушив кордон

У Держприкордонслужбі пояснили, чому не збили російський вертоліт, який...

“Витягують за волосся з машин і б’ють”: у Мінську помітили російський спецназ. ВІДЕО

“Витягують за волосся з машин і б’ють”: у Мінську...

The Washington Post: Мін’юст США звинуватив Коломойського і Зеленського в крадіжці грошей Приватбанку

The Washington Post: Мін’юст США звинуватив Коломойського і Зеленського...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *